Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
siedzę z dziewczyną w oknie, patrzymy na burzę nad Nałkowskich, widok, jak w sali kinowej =]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w snopkowie (gm jastkow) spadl tez wtedy grad kilka cm srednicy ale obylo sie bez szkod. troche galezi polamanych, wieksze liscie podziurawione. samochody i domostwa cale. rzeka raczej nie wezbrala w istotny sposob. teraz grzmi i blyska sie. wspolczuje sasiadom z jakubowic (vide wpis)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w Jakubowicach k. ale okolice sklepu U BARYLY auto troche ucierpialo ale poza tym nic wielkiego sie nie stalo. A gdzie to tak dach zerwalo? bo w strone jakubowic polecialo piec wozow strazackich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik zalany. Na urzędowskiej stoi woda można powiedzieć że płynie rzeka tak samo przystanek główny na fabrycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dan napisał:
U mnie w Jakubowicach k. ale okolice sklepu U BARYLY auto troche ucierpialo ale poza tym nic wielkiego sie nie stalo. A gdzie to tak dach zerwalo? bo w strone jakubowic polecialo piec wozow strazackich.
U jednych z mieszkańców Kolonii Jakubowice dziury w dachu jak sito ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://goo.gl/Bx6V8 Check Out The American Artist K.K. From ATL to NYC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde, co za szmira! wszystkie zdjęcia gradu, chyba każdy widzi że padał duży gad. ale żeby wklejać 20 zdjęć tego samego gówna? Pokażcie jak samochody wyglądały czy domy, przystanki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie złapał grad jadąc trasą niemce elizówka nagle z pięknej słonecznej pogody musiałam gonić pod najbliższą stację, gdziekolwiek aby schronić się pod kawałkiem dachu, mało szyb nie powybijało, autko ma pare wgnieceń na dachu i rys ale na szczęście nic poważanego nam przedewszystkim się nie stało, po ulewie na drogach pobojowisko i ryk syren strażackich.... Dzięki Bogu jako tako nasz region jeszcze tak nie cierpi z powodu anomalii pogodowych, nie ma wielkich powodzi, huraganów itp...cieszmy się że jest tak a nie gorzej jak w innych województwach ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...